LEGO 21323 Vleugelpiano
zoom_out_map

LEGO 21323 Kuyruklu Piyano


 • Yeni.

11.884,67 ₺

11.884,67 ₺ Vergi hariç

Teslimat için ithalat maliyetleri Türkiye. Teslimatta ödenir.
check Stokta var tedarikçimizde. İki iş günü daha uzun teslimat süresi.

En ucuz taşıyıcı: FedEx Economy. 1.092,40 ₺ teslimat Perşembe 14 Mart.

En hızlı taşıyıcı: FedEx Priority. 1.954,19 ₺ teslimat Pazartesi 11 Mart.

Güvenle ödeyin (daha sonra)
İş günlerinde 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir
Fikrinizi değiştirmek için 14 gün
LEGO Ideas (CUUSOO)Alle LEGO

Açıklaması LEGO 21323 Kuyruklu Piyano

null

Müzik tutkunu musunuz? Boş zamanlarınızda eğlenceli, elle uğraşılan bir projeye odaklanarak dinlenmeyi sever misiniz? Cevabınız evetse bu inanılmaz LEGO Ideas Kuyruklu Piyano model seti (21323) tam size göre bir yaratıcı aktivite.

Hem güzel hem çalınabiliyor
Bir kuyruklu konser piyanosunun gerçekten müzik çalabilen, gelişmiş bir modelini yapmanın gururunu yaşayın! Her bir piyano tuşunun çekiç hareketini, hareketli pedalı ve açık duran üst kapak ve tuş kapağı gibi orijinal detayları canlandırın. Motoru çalıştırdığınızda harika müzikler çalmaya hazırsınız: Ücretsiz LEGO Powered Up uygulamasından kullanıcı çalmasını seçerek notaları kendiniz çalabilir ya da otomatik çalmayı etkinleştirip yalnızca dinleyebilirsiniz.

Yaşam stilinize göre LEGO setleri
Kendinize vakit ayırın ve evinizde ya da iş yerinizde sergileyebileceğiniz müzikal bir LEGO başyapıtı yapmanın keyfini yaşayın. Yetişkinlere yönelik bir LEGO yapım setleri koleksiyonunun bir parçası olan bu set; kendiniz veya hayatınızdaki müzisyen, piyano çalar ya da hobi sever için gerçekten özel bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.

LEGO 21323 Kuyruklu Piyano, LEGO Ideas (CUUSOO) temasının birçok setinden biridir.

Özellikleri

 • Bayanlar baylar, LEGO çalınabilen ilk Kuyruklu Piyanoyu gururla sunar! Son derece gelişmiş bir LEGO konser piyanosu modelini yapmanın ve ardından güzel müzikler çalmanın keyfini yaşayın.
 • LEGO Ideas Kuyruklu Piyano (21323), çıkarılabilir 25 tuşlu klavyeye, aslına uygun çekiç hareketine, hareketli pedallara ve motora sahiptir. LEGO Powered Up uygulamasıyla birlikte otomatik olarak ya da kendiniz müzik çalabilirsiniz.
 • Tıpkı gerçek bir kuyruklu piyanodaki gibi destekle açık tutulan üst kapağından, açılan klavye kapağına, ayak tekerleklerine ve yüksekliği ayarlanabilir tabureye kadar bu güzel modelin orijinal tasarım detaylarına hayran kalacaksınız.
 • Yaratıcı bir proje arıyorsanız 3662 parçalı bu model yapım seti sizin için ideal. Kendinize vakit ayırın, tatmin edici ve zor bir yapım deneyimiyle stres atarak kendinizi daha canlı hissedin.
 • Piyanonun kapalıyken yüksekliği 22,5 cm, genişliği 30,5 cm ve derinliği 35,5 cm'dir. eviniz ya da iş yeriniz için şık bir parçadır, aynı zamanda müzisyenler, müzik severler, piyanistler ya da hobi tutkunları için çok güzel bir hediyedir.
 • Kuyruklu piyanonun kendi kendine çalma fonksiyonu için 6 adet AAA pil (dahil değildir) ve ücretsiz LEGO Powered Up uygulaması gereklidir. Notaları kendiniz çalmak için kullanıcı çalmasını seçebilir ya da 4 şarkıdan birini dinlemek için otomatik çalmayı seçebilirsiniz.
 • Açık talimatlar, LEGO ile yeni tanışmış olsanız bile modeli öz güvenle yapmanızı ve süreçten gerçekten keyif almanızı sağlar. Ayrıca bu kuyruklu piyano setinin hayran tasarımcısı hakkında bilgileri ve daha fazlasını içeren, sehpaya konulabilecek tarzda bir kitapçık da sete dahildir.
 • Yetişkinlere yönelik bu LEGO Ideas yapım seti, kendini kaptıracağı hobi projelerini sevenler için tasarlanmış, ilham verici model setlerinden oluşan bir koleksiyonun bir parçasıdır.
 • 1958'den beri dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılabilen LEGO yapım parçaları, sektördeki en yüksek standartlara uygundur.
 • LEGO yapım parçaları, güvenlik ve kalite standartlarına uygun olmasını sağlamak için sıkı testlerden geçirilir, bu nedenle bu koleksiyonluk kuyruklu piyano modelinin güzel olduğu kadar sağlam da olduğuna emin olabilirsiniz.

LEGO 21323 Kuyruklu Piyano,2020 yılında piyasaya sürüldü. Set 3662 parçalar içerir. Set yok minifigürle ve 1 talimat kitapçığı birlikte gelir . Set, 18 yaş arası çocuklar için uygundur.
LEGO
S_21323-1_N_S_0
Yeni
300 Öğeler
5702016756401
673419328548
Numara
21323-1
EAN
5702016756401
Ağırlık
KG
Tema
LEGO Ideas (CUUSOO)
Yılında yayınlandı
2020
Parça miktarı
3662
Talimat miktarı
1
Yaş tavsiyesi
18+
Piller gerekli
Hayır
Durum
Retired backorder
chat Yorumlar (0)