LEGO 60265 Oceaan Onderzoeksbasis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Stokta yok

LEGO 60265 Okyanus Keşif Üssü


Güvenle ödeyin (daha sonra)
İş günlerinde 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir
Fikrinizi değiştirmek için 14 gün
LEGO CityAlle LEGO

Açıklaması LEGO 60265 Okyanus Keşif Üssü

null

LEGO City Okyanus Keşif Üssünde köpekbalığı, vatoz ve keşif ekibine katıl. Değiştirilebilir yaşam, uyku ve araştırma modüllerinin bulunduğu bu muhteşem üs, bir denizaltı, vinç ve sualtı keşif aracı dahil denizaltı keşifleri için gereken her şeye sahip. Kahve makinesi bile var! Denizaltıya binmek için basınç odasına gir. Ardından denizaltıdan ayrıl ve denizin gizemlerini

LEGO 60265 Okyanus Keşif Üssü, LEGO City temasının birçok setinden biridir.

Özellikleri

  • Çocuklar bu inanılmaz LEGO City (60265) Okyanus Keşif Üssü oyun setiyle hayali su altı maceralarına dalabilir. eğlenceli ve tatmin edici bir oyun deneyimi için çocukların ihtiyaç duyduğu her şey var.
  • Kutuda ne var? Değiştirilebilir yaşam ve araştırma modülleri olan bir oyuncak okyanus keşif üssü, ayrıca kenetlenen denizaltı, insansız su altı aracı, 5 araştırmacı minifigürü, köpek balığı ve vatoz balığı figürleri.
  • LEGO City Okyanus Keşif Üssü'nün değiştirilebilir yaşam ve araştırma modülleri ile hareketli inceleme kolları, dönen pervanesi ve iki minifigürlük açılan kokpiti olan bir denizaltısı bulunur.
  • 5 yaş ve üzeri çocuklara güzel oyuncaklar mı arıyorsunuz? Bu oyun seti, rol oyunlarını seven LEGO City hayranları ve çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da özel gün hediyesidir. Sadece çok temel yapım becerileri gerektirir.
  • Keşif üssü yapıldığında yüksekliği 20 cm, genişliği 27 cm ve derinliği 15 cm'dir, insansız su altı aracının yüksekliği 3 cm, uzunluğu 6 cm ve genişliği 3 cm'dir.
  • Pil gerekir mi? Hayır, bu yapım seti küçük çocukların geniş hayal güçleriyle çalışır. LEGO yapım parçası paketlerini açar açmaz hemen oynamaya başlayabilirler!
  • Bu yapım seti, bir basılı yapım kılavuzu içerir ve yeni başlayan oyuncular için interaktif bir yapım kılavuzu olan Instructions PLUS ile kullanılabilir. Akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasının bir parçası olarak mevcuttur.
  • LEGO City, hepimiz için daha iyi bir dünya inşa eden National Geographic Kaşiflerinin çığır açıcı çalışmalarını desteklemekten gurur duyar. LEGO City Okyanus oyun setleri, çocukları sualtı keşiflerinin heyecan verici dünyasıyla tanıştırır.
  • Tüm LEGO City Okyanus oyun setleri, en yüksek sektör standartlarına ve kriterlerine göre tasarlanmıştır. Böylece LEGO yapım parçaları tutarlı, birbiriyle uyumludur ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılır.
  • LEGO yapım parçaları, her çocuğun yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

LEGO 60265 Okyanus Keşif Üssü,2020 yılında piyasaya sürüldü. Set 497 parçalar içerir. Set 5 minifigürle ve 1 talimat kitapçığı birlikte gelir . Set, 6 yaş arası çocuklar için uygundur.
LEGO
S_60265-1_N_S_0
5702016617993
673419319331
Numara
60265-1
EAN
5702016617993
Ağırlık
54 x 28.2 x 7.85 cm
Tema
LEGO City
Yılında yayınlandı
2020
Parça miktarı
497
Paket boyutları (uxgxy)
0.955 KG
Minifigür sayısı
5
Talimat miktarı
1
Yaş tavsiyesi
6+
Piller gerekli
Hayır
Durum
Retired
chat Yorumlar (1)