Ödeme Yöntemleri

Ödeme Yöntemleri

BricksDirect aracılığıyla bir sipariş verdiyseniz, bunun için aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz:

Banka Havalesi

BricksDirect'ten sipariş verdikten sonra siparişinizin tutarını banka hesabımıza havale ederek BricksDirect'te siparişinizi ödeyebilirsiniz. Parayı şuraya aktarabilirsiniz:

EURO ödemeleri:
IBAN: NL20RABO0157845079
BIC: RABONL2U

EURO olmayan ödemeler:
IBAN: LT243250069022214753
BIC: REVOLT21

Adına: Bergeijk'te BricksDirect

Lütfen sipariş numaranızı ödeme açıklamasına not edin.

Ön havale yoluyla ödeme yapıyorsanız, tutarın tarafımıza ulaşması birkaç iş günü alabilir. Ödemeniz alındıktan sonra siparişinizi kargoya vereceğiz. Bu yüzden lütfen siparişinizin teslimatının biraz daha uzun süreceğini göz önünde bulundurun.

iDeal

Siparişinizi BricksDirect'te iDeal aracılığıyla ödeyebilirsiniz. iDeal, Hollanda'da en yaygın olarak kullanılan çevrimiçi ödeme yöntemidir. iDeal, Hollanda bankaları tarafından geliştirilmiştir. iDeal, Hollanda'da çok tanıdık bir çevrimiçi ödeme yöntemidir. İDeal aracılığıyla ödeme yaparsanız, BricksDirect'ten siparişinizin miktarına göre BricksDirect'ten kendi Hollanda çevrimiçi bankacılık ortamınıza yönlendirileceksiniz.

Bancontact

Siparişinizi Bancontact / Mister Cash aracılığıyla BricksDirect'te ödeyebilirsiniz. Belçikalı alıcılar için siparişlerini Bancontact / Mister Cash üzerinden ödemek mümkündür. Bancontact / Mister Cash ile ödeme yapmak çok kolaydır. BricksDirect'te bir sipariş verdikten sonra, oturum açabileceğiniz kendi bankacılık ortamınıza yönlendirileceksiniz. Bir sonraki ekranda, siparişinizin tutarını BricksDirect'e ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı

Tüm VISA, MasterCard, Maestro ve American Express kartlarını kabul ediyoruz. Kredi kartı ödemeleri için işlem ücreti almıyoruz. Ödeme onaylandıktan sonra ürünleri size göndereceğiz. Genellikle bilgiler dakikalar içinde doğrulanır, bir durumda birden fazla gün içerebilir.

SOFORT Banking

Siparişinizi SOFORT Banking aracılığıyla BricksDirect'te ödeyebilirsiniz. SOFORT Bankacılığı (geçmişte DirectEbanking) kolay bir çevrimiçi ödeme yöntemidir. Farklı ülkelerde kullanılmaktadır. SOFORT Banking ile siparişinizi yurtiçi ve yurtdışında BricksDirect'ten ödeyebilirsiniz. SOFORT Bankacılık, çevrimiçi ödeme yöntemleriyle ilgili yüksek güvenlik önlemlerini karşılar. SOFORT bankacılığı, TÜV kişisel veri koruma sertifikasını aldı.

PayPal (yalnızca Euro cinsinden ödemeler)

Siparişinizi PayPal aracılığıyla BricksDirect'te ödeyebilirsiniz. PayPal ile BricksDirect'te çevrimiçi sipariş için doğrudan ödeme yapabilirsiniz. PayPal mükemmel koruma sağlar ve 190 ülkede kullanılabilir. Seçtiğiniz ödeme yöntemlerinden kendi tercihlerinize bağlı olarak bir PayPal hesabı oluşturabilirsiniz. PayPal üzerinden kredi kartınız veya banka hesabınızla ödeme yapmak istiyorsanız, önce PayPal hesabınızla eşleştirmeniz gerekir. PayPal hesabınıza para yatırma seçeneği de vardır. PayPal kolay bir ödeme yöntemidir, PayPal ayrıca kapsamlı bir alıcı koruması sunar.

Klarna - Daha sonra öde

Daha sonra ödemeyi mi tercih ediyorsunuz? Bu Klarna ile mümkündür. Siparişi aldıktan sonra, uygulamanızda veya e-posta yoluyla bir ödeme özeti alacaksınız. Bunu doğrudan e-postadaki uygulama / ödeme butonu ile veya 14 gün içinde ödeyebilirsiniz. Bu, zorunlu bir hesap olmadan endişesiz çevrimiçi alışveriş demektir.

Klarna - Kes

Klarna dilimini seçtiyseniz, faturanızı kendi belirlediğiniz hızda ödeyebilirsiniz. Taksitli esnek satın almayı tercih ettiğiniz tüm siparişler aylık net bir fatura ile tahsil edilecektir. Bu her zaman ayın ortasında gönderilir. Taksitli ödemeyi ilk kez yapıyorsanız, sonraki ay size ilk aylık faturayı göndereceğiz.